Anasayfa> Kurumsal> İş İmkanları
İş İmkanları

İŞ İMKANLARI

İş İmkanları

Personel seçme ve yerleştirme sürecinin amacı açık pozisyonlara kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir.

Şirketimize yapılan tüm başvurular aday veri tabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise; kendine güvenen, istekli ve kararlı, hırslı, eğitime açık, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı, analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilen.

Kelebek’te beyaz ve mavi yaka istihdamı yapılmaktadır. Mavi yakada en az lise mezunu veya ustalık, kalfalık gibi yeterlilik belgelerine sahip adaylar; beyaz yakada ise Meslek Yüksek Okulu veya üniversite mezunu aranmaktadır.  


Kelebek’e başvurular şu şekillerde olmaktadır;

1.    www.kariyer.net ve  www.secretcv.com (Bu sitelerde yayınlanan ilanlarımıza başvuru yapabilirsiniz.)
2.    cv@dogtaskelebek.com(Bu adrese CV’nizi gönderebilirsiniz. Fotoğrafsız CV’ler değerlendirmeye alınmamaktadır.) 
3.    İş Başvuru Formu doldurularak (Genel Müdürlüğümüz veya Düzce’deki fabrikamıza gelip İş başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

KURUMSAL